Profesjonalne strony internetowe WordPress

Skoro trafiłeś na tę podstronę, to na pewno szukasz w internecie firmy, która wykonuje tanie i profesjonalne strony internetowe. I super, świetnie! Nie musisz szukać już więcej. Wyobraź sobie, że jest taka firma jak Petite Pages, dzięki której będziesz mógł pokazać swoją działalność w sieci.

Strona www przygotowana indywidualnie dla ciebie!

Realizujemy zlecenia na tworzenie stron internetowych i sklepów e-commerce na terenie całej Polski. Na tle konkurencji wyróżniamy się tym, że przygotowujemy stronę www dokładnie pod Twoje potrzeby. Koniec bliźniaczych stron www opartych o sztywne szablony. Koniec wciskania klientowi, że czegoś się nie da, lub jest bardzo drogie w wykonaniu.

Specjalnie dla Ciebie wykonamy profesjonalną stronę internetową skrojoną idealnie pod Twój gust. Będzie pasować do Twojej firmy niczym uszyty u najlepszego krawca garnitur. Głównym materiałem do garnituru jest system CMS WordPress, który obecnie posiada ponad jedną trzecią całego internetu. Tak, nie przesłyszałeś się. Na tym najpopularniejszym CMS-ie stoją miliony profesjonalnych stron internetowych, nie tylko prywatnych i małych, ale także takich należących do ogromnych firm, korporacji czy sławnych osobistości.

Ty dzięki WordPressowi będziesz mógł swobodnie zarządzać stroną www bez konieczności znajomości kodu. W cenie usługi wykonania strony internetowej firma Petite Pages wlicza także szkolenie online, na którym wyjaśni wszelkie zawiłości i niuanse tego systemu. Dzięki temu nie będziesz musiał płacić za „utrzymanie” strony żadnemu informatykowi i będziesz sam w stanie zarządzać treściami i zdjęciami, jakie znajdują się na Twojej stronie www.

Jak zamówić usługę stworzenia strony internetowej?

To bardzo proste! Wystarczy wejść na stronę www xxx i skorzystać z umieszczonych tam danych kontaktowych. Telefony odbieram w godzinach pracy w dni robocze w godzinach 10.00 – 18.00, ale wiadomość mailową możesz napisać mi o każdej porze dnia i nocy. Odpowiadam zawsze w ciągu 24 godzin na wszelkie zapytania, zgłoszenia czy problemy.

Udzielam bezpłatnej konsultacji i wyceny w zakresie stworzenia projektu strony www. Zawsze proponuję najlepsze i najtańsze rozwiązania. Zdaję sobie sprawę, że mało kto śpi na pieniądzach! Zależy mi także by twoja strona internetowa była przygotowana w sposób jak najbardziej profesjonalny, ponieważ umieszczam projekty www w swoim portfolio i pokazuje moje realizacje klientom, którzy nie mogą się zdecydować. Zazwyczaj przesłanie kilku ostatnich przykładów stworzonych przeze mnie stron www przekonuje ich, że mają do czynienia z profesjonalistą i nie muszą się obawiać o wizerunek firmy w internecie. Jakby tego było mało i ktoś nadal nie byłby pewny czy skorzystać z mojej usługi stworzenia profesjonalnej strony internetowej, to rozliczam się zawsze na sam koniec. Gdy strona internetowa będzie w 100% gotowa, a klient zadowolony z efektu. Oznacza to, że nie pobieram żadnych zaliczek. Słyszałem wiele historii o pseudo-fachowcach, którzy wyparowali po pierwszej wpłacie lub konflikcie z klientem. Właśnie dlatego dla Twojej wygody i zaufania, płacisz mi dopiero po wszystkim.

Co jest potrzebne do zaprojektowania strony internetowej?

Przede wszystkim Twoje chęci. Będę potrzebował materiałów, opisów i zdjęć. Na tej podstawie tworzę wstępny wygląd strony internetowej, a następnie wprowadzam zmiany i poprawki aż będziesz w pełni zadowolony. Jeżeli znalazłeś jakąś stronę w internecie, która ci się podoba – prześlij ją do mnie! Będę wiedział jaki masz gust i w jakim kierunku powinien iść nasz projekt strony www. Nie musi być to przykład na podstawie konkurencji. Może to być strona www z całkowicie innej branży lub z zagranicy. Najważniejsze bym poznał twoje oczekiwania i funkcjonalności, jakie mają się znaleźć na stronie internetowej.

Dalszy proces tworzenia strony www jest bardzo indywidualny i zależy od konkretnego projektu oraz klienta. Każdy ma inne oczekiwania, każdy ma inną systematykę pracy. Ja się dostosowuję, ty decydujesz!