UBEZPIECZENIE

 

Ubezpieczenie obejmujące dzieci szkoły podstawowej w roku szkolnym 2021/22 z firmą AVIVA można zawierać wyłącznie drogą elektroniczną.

 

OFERTA I ZAKRES UBEZPIECZENIA – kliknij

UBEZPIECZENIE NNW – kliknij

SZCZEGÓŁOWE WARUNKI UBEZPIECZENIA – kliknij

 

Jak wykupić ubezpieczenie dla dziecka w AVIVA?

Kopiujemy link: https://twojedziecko.aviva.pl/start/?token=87F5813EAB238B1A5C1C6AA10FCB6D7F5EB8955AA9AADA7D3ABE8094B058C284

UWAGA! Jeśli link jest chwilowo niedostępny proszę spróbować ponownie po kilku minutach – problem powinien zniknąć.

– dla osób posiadających już stronę MOJA AVIVA – wybór opcji ,,Mam  konto w Mojej Avivie” (jeśli nie pamiętacie państwo hasła logowania- proszę najpierw zresetować hasło, a później kliknąć w link i wykupić ubezpieczenie),

– dla osób nie posiadających konta MOJA AVIVA – wybór opcji ,,Nie mam konta w Mojej Avivie”.

  1. Wybieramy jeden z sześciu wariantów ubezpieczenia.
  2. Wpisujemy dane rodzica/opiekuna prawnego oraz ubezpieczanego dziecka (jeśli rodzic posiada więcej dzieci, klika „Dodaj dziecko”).
  3. Otrzymujemy e-mail z płatnością za polisę w portalu Moja Aviva (po opłaceniu składki będziecie Państwo mieli dostęp do certyfikatu ubezpieczenia oraz możliwość zgłoszenia roszczenia). jeśli nie pamiętacie Państwo hasła do portalu proszę kliknąć „Przypomnij hasło” i kliknąć ponownie w link.

Ważne! Jeśli występują problemy z płatnością natychmiastową wystarczy kliknąć „Szybki Przelew”, następnie „Mam konto w innym banku”. Automatycznie wygeneruje się numer konta do przelewu zwykłego.

Ubezpieczenie można zawierać najpóźniej do 20 października 2021!!! Po tym czasie link będzie nieaktywny i nie będzie możliwości zapłaty.

Polisa będzie obowiązywała od 1 października 2021, ponieważ zeszłoroczna polisa obowiązuje do 30 września 2021.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Agentem AVIVA, Zuzanną Nowakowską:
tel.kom. 697-853-007
e-mail: nowakowska.zuzanna@aviva.com.pl